Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Düzgün Sohbet Odaları
duzgun sohbet odalari
1 Yorum
374 görüntüleme
Düzgün Sohbet Odaları

Düzgün Sohbet Odaları

Düzgün sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Bu makalem içerisinde siz değerli kullanıcılarımızın düzgün sohbet yapabileceği odaları ve dahasını anlatacağım.

Makalemizin konusuna başlamadan önce siz değerli kullanıcılarımıza sohbet siteleri hakkında genel bilgiler verelim. Öncelikle sohbet siteleri hakkında genel bilgilere sahip olun ki sonrasında düzgün Chat odaları ve düzgün olmayan sohbet odaları hakkında bilgilere daha kolay erişebilirsiniz.

Sohbet siteleri farklı ülkeleri bilmem fakat bizim ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı yılında büyük şirket ve firmalar tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana içerisinde binlerce kullanıcıyı ağırladığı gibi onlarca da Chat kanalları barındırmaktadır.

Onlarca Chat kanalları arasında ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları her zaman baş rolde oynamaktadır. Sohbet ve Chat odaları olarak bilip yıllardır kullandığımız kanallar aslında mirc programları içerisinde bulunmaktadır. Mirc programları içerisi sadece sohbet ve Chat odaları ile sınırlı kalmıyor.

Canlı radyo, yarışma ve oyun kanalları gibi odalarında bulunduğu bir ortam olmaktadır. Fakat sohbet ve chat odaları daha çok talep gördüğü için daha ağırlıklı olmuştur. Bu sebepten dolayı ülkemizde arkadaşlık sohbet odaları olarak bilinip duyulmaktadır.

Ülkemizde ilk kurulan mircler ekolay sohbet odaları , zurna sohbet odaları ve mynet sohbet odaları gibi siteler olmaktadır. Bu siteler arasında o yıllar en düzgün Chat odaları sağlayan platform ise ekolay sohbet sitesidir. Yine sebebi diyeceğim ama maalesef dilimizde en çok kullanılan kelimelerden biri ee ve diğer biri ise sebebi gibi ara cümle eki taşıyanlar olmaktadır.

Sohbet odaları sağlayan platformlar arasında ekolay sitesi kullanıcılarına her zaman hatta kurulduğu günden kapanış gününe kadar tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamıştır. İçerisinde hiç bir kullanıcı, yetkili yada görevliden herhangi bir ücret, para alınmadığı gibi disiplini de baş roldeydi. Eski yıllarda en disiplinli ve düzenli düzgün Chat odaları sağlayan platform olmaktadır.

Düzgün Chat Siteleri

Chat siteleri olarak arama motorlarında ülkemizden olduğu kadar arayışa geçen farklı ülkelerden de çok fazla kullanıcı bulunuyor. Sizlerin de bildiği üzere siteleri kelimesi çoğul içerdiği için bu şekilde arayışa geçen kullanıcılar birden fazla düzgün sohbet yapabilecek siteler arayışına girenler oluyor.

Arama motorlarında yani Google de düzgün Chat odaları yada düzgün Chat siteleri olarak yazıp arayışa giren kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Google de kullanıcılarımızın arayışları sonucunda karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde özel olarak düzgün sohbet kanalları barındıran siteler olacaktır.

duzgun sohbet odalari

duzgun sohbet odalari

Dünya genelinden örnek verecek olursak düzgün sohbet ve düzgün Chat yapabilecek sitelerin sayısı oldukça azdır. Çünkü yukarıda ki başlığın satırında belirttiğim ekolay sohbet odaları gibi günümüzde pek fazla düzgün sohbet ve düzgün Chat odaları kalmadı.

Günümüzde pek kalmadı diye anlatırken yanlış anlaşılmasın hiç yok diye bir şey yoktur. Tabi ki de illa ki günümüzde halen daha düzgün Chat odaları bulunuyor. Eski sohbet siteleri olarak bilinip yıllardır kullanıcıları tarafından vaz geçilmez bir platform ise şuanda içerisinde bulunduğunuz mobilci.net sohbet sitesi olmaktadır.

Anlayacağınız farklı sohbet siteleri arasında içerisinde özel olarak düzgün sohbet ve chat odaları barındıran sitelerden biri mobilci.net sohbet sitesi olmaktadır. Kurulduğu günden bu yana ekolay misali kullanıcılarına her zaman tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamaktadır.

Mobilci.net sohbet sitesi ülkemizin 81 iline şehir sohbet odaları sağladığı gibi kurulduğu günden bu yana dünyanın bütün ülkelerinin sohbet odalarını barındırmaktadır. Üstelik kurulduğu günden bu yana ülkemizin 81 iline olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerine de bedava sohbet odaları sağlamaktadır.

Mobil Düzgün Sohbet Odaları

Mobil düzgün sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile düzgün sohbet ve düzgün Chat yapmak isteyenler olmaktadır.

Herkesin ve hatta şöyle söyleyeyim tüm dünyanın bildiği üzere akıllı cep telefonlarına ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde mobil adı verilmiştir. Bundan dolayı akıllı cep telefonları ile sadece arkadaşlık sohbet odaları arayışlarında mobil eki kullanılmıyor.

Akıllı cep telefonları ile arama motorlarında herhangi bir arayışa geçen kullanıcılarımız ne ararsalar arasınlar arayış kelimesinin başına mobil eki kullanmaktadır. Mobil düzgün Chat odaları ise yukarıda ki satırıma en güzel örnektir. Konumuzun bizzat örneği olarak belirttim.

İnsanların akıllı cep telefonları ile arayışlarında ki mobil eki kullanıcıların karşılarına sadece mobil uyumlu sitelerin çıkmasını sağlıyor. Mobil sohbet odaları ve mobil chat odaları olarak bilip kullandığımız kanallar aslında yıllardır masaüstü ve laptop bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya ait 1 YORUM bulunmaktadır.
  1. Avatar for Revenge
    Revenge Yanıtla

    Türkiye’nin en kalabalık mobil sohbet sitesi Mobilci.Net gerçekten çok güzel. Mobil sohbet odaları çok kalabalık ve her daim sohbet sitesi aktif

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir