Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa mIRC İndir
mIRC İndir

mIRC hakkında

mIRC, çok kullanıcılı grup konferanslarında veya bire bir özel tartışmalarda dünyanın dört bir yanındaki IRC ağlarında başkalarıyla iletişim kurmak, paylaşmak, oynamak veya çalışmak için kullanılabilen Windows için tam özellikli bir İnternet Geçişli Sohbet istemcisidir.

mirc indir

mirc indir

Son derece yapılandırılabilir ve arkadaş listeleri, dosya aktarımları, çoklu sunucu bağlantıları, IPv6, SSL şifreleme, proxy desteği, UTF-8 ekranı, UPnP, özelleştirilebilir sesler, sözlü mesajlar, tepsi bildirimleri gibi özellikleri destekleyen temiz, pratik bir arayüze sahiptir. , mesaj günlüğü ve daha fazlası.

mIRC ayrıca, hem mIRC’yi otomatikleştirmek hem de ağ iletişiminden oyun oynamaya kadar çok çeşitli işlevleri gerçekleştiren uygulamalar oluşturmak için kullanılabilen güçlü bir komut dosyası diline sahiptir.

mIRC, yirmi yılı aşkın bir süredir geliştirme aşamasındadır ve sürekli olarak yeni teknolojilerle geliştirilmekte ve güncellenmektedir. En son değişiklikler en son haberler sayfasında bulunabilir.

mirc indir

mirc indir

Başlamak için mIRC’yi şimdi indirme sayfasından indirebilirsiniz .

mIRC’yi nasıl indirebilirim?

Sağdaki Türkçe mIRC İndir düğmesine tıklayarak mIRC’yi indirebilirsiniz .

Halihazırda mIRC kullanıyorsanız, bu indirme, mevcut mIRC sürümünüzü en son sürüme yükseltecek ve mevcut ayarlarınızı koruyacaktır.

İndirme işlemi bittiğinde, mIRC’yi kurmak için yükleyiciyi çalıştırabilirsiniz .

Türkçe mIRC İndir

 %100 güvenlidir