Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Mobil Sohbet
mobil chat
0 Yorum
489 okunma görüntüleme
Mobil Sohbet

Mobil Sohbet başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak yazılmıştır. Sizlere mobil olarak sohbet edebileceğiniz odaları ve dehasını anlatacağım.

mobil sohbet

mobil sohbet

Mobil Sohbet Odaları

Denilince akla ilk olarak halen bu zamanda telefondan Chat yapılıyor mu geliyor doğal olarak IRC’nin bir kitlesi var ve telefondan Chat yapmayı seviyorlar bu sebepten mobilci.net olarak bir atılım yaptık ve kullanıcılara mobil Chat imkanı sunmaya karar verdik.

Bunun eksileri artıları oluyor kullanıcılarımız mobil sohbet gördükleri zaman sorgulama yapıyorlar bu zamanda mobil sohbetimi olur diye ama aramıza katılan kullanıcılarımız sohbet etmeyi seviyor.

Internet Relay Chat veya IRC (Türkçe: İnternet Aktarmalı Sohbet), İnternette en çok kullanılan protokollerden bir tanesidir. 1988 yılında Finlandiya’da Oulu Üniversitesi öğrencisi olan Jarkko Oikarinen tarafından yazılmıştır. ve günümüze kadar gelmiştir 2022 yılının son çeyreğinde halen IRC kullanılmaya devam etmektedir.

Daha sonra gelişen teknoloji ile beraber IRC’nin yerini sosyal medya siteleri almış ve IRC’de bir duraklama olmuştur. Akıllı telefonların hayatımıza girmesiyle beraber IRC yine canlanmış ve çeşitli Android uygulamalar çıkmıştır bunun en çok kullanılanı AndroIRC ve AndroQ IRC adlı mobil uygulamadır.

Bu yüzden de gerek Mobil Sohbet , gerek felsefi sohbetler gerekse de ilgi alanınıza göre sohbetler ederek kendinize bir rahatlama sağlarsınız. Sohbet sitelerinde dikkat edilmesi gereken bir durum da Sohbet sitelerinin sizlerden para istemesidir.

Ücretsiz şekilde üye olunduktan sonra site içerisinde rahat rahat hareket edebilmek, diğer üyeler ile sohbet edebilmek veya paylaşımlarda bulunmak için sürekli ücret isteyecektir. Bu şekilde bir sohbet sitesi her zaman için sizden bu ücreti talep edecektir.

Ücret ödediğiniz halde çoğu bölüme girecek ve kimsenin sizlere cevap vermediğiniz göreceksiniz. Çünkü açık olan üyelerin hepsi bot üye denilen robotlar. Sadece sitenin üye sayısını fazla göstermek için oluşturulmuş bir sanal hile olan bu üye sayısı her zaman için gerçeği ile eşdeğer olmayacaktır.

Bedava Mobil Sohbet

Mobil chat bölümlerinde, felsefe konuşmalarında veya şehirlere göre ayrılmış olan bölümlerde tanışacağınız kişiler belki de sizlerin en iyi dostları, arkadaşları veya o saatten sonra bu hayatta birlikte yürüyeceğiniz kişi olacak.

Sizler de yıllardan beri aradığınız gerçek arkadaşlığı, dostluğu veya sevgilinizi bulabilmek, kendi şehrinizden kişiler ile görüşüp tanışabilmektir. Mobil Sohbet felsefi sohbetler veya kültürel konuşmalar yapabilmek için tek adres www.mobilci.net adresi olmaktadır. Tamamen ücretsiz şekilde günün her saatinde binlerce kişi bulunan sohbet sitesidir. Güvenli bir sistemde, kaliteli sohbetler etmek istiyorsanız siz de hemen mobilci.net girişini yapabilir ve sohbete başlayabilirsiniz.


Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :


Radyolu Sohbet Odalarımız

Konuya henüz yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0:00
Çalan :