Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

Yeni insanlarla sohbet edin. Arkadaş Edin.

Mobilci.Net’e hoş geldiniz!

Uğramanız harika! Bedava sohbet hizmetimizden gerçekten keyif alacağınızı ve dünyanın her yerinden harika insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı olacağını umuyoruz. Güvenli ve güvenli bir sohbet deneyimi yaşamanızı sağlamak için sevgiyle hazırlanmış ve bakımı yapılmıştır.

Ekiple tanış

Mobilci, Türkiye’den OmerAti ve AzeLya tarafından 2021 yılında başlatıldı. Vizyonumuz, tıpkı sizin gibi insanların, giriş yapmak veya kimliğinizi ifşa etmek zorunda kalmadan sizinle aynı fikirde olan kişilerle sohbet etmeye başlayabilecekleri bir site oluşturmaktı.

Mobilci’i anonim hale getirmeye karar verdik çünkü sizin gibi insanlara kim olduğunuzu açıklamak zorunda kalmadan sohbete başlama şansı vermek istedik. Arkadaşlarınızla Facebook veya SnapChat’te sohbet edebilirsiniz, ancak bazen tanımadığınız biriyle sohbet başlatmak harika olabilir. Bunda inanılmaz bir enerji var ve sizi yargılamayan yabancılarla sohbet etme özgürlüğü sizi şaşırtabilir.

Neden Fotoğraf veya Video Paylaşamıyorum?

Elbette, Instagram, Vine veya Twitter gibi hizmetlerde arkadaşlarınızla fotoğraf veya video paylaşmak harika. Ancak Mobilci’nin farklı bir şey olmasını istedik. Size sadece sohbet edebileceğiniz günlük konuşma gibi bir şey vermek istedik. Bir resim binlerce kelime anlatabilir ama bazen bir kelime artı bir kelime artı bir kelime gerçekten özeldir. Sonuçta, bir düzine kırmızı gül resmi harika; ama “Seni seviyorum” sözü her şeyi anlatıyor, değil mi?

Mobilci güvenli mi?

Kesinlikle. Herhangi bir yazılım veya uygulama indirmeniz gerekmez. Web sitesini ziyaret ettiğinizde sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bilgilerinizi kalıcı olarak saklamıyoruz. Endişeniz varsa, Gizlilik Politikamızı okuduğunuzdan emin olun . Size olan taahhüdümüz, mümkün olan en güvenli ve en güvenli anonim sohbet ortamını sağlamaktır.

Her gün anonim olarak çevrimiçi sohbet etmek için Mobilci kullanan insan topluluğunun, bir kafede, barda veya herhangi bir yerde oturup konuşmaya başladıklarında birbirlerine gösterecekleri saygıyla davrandıklarını düşünmek isteriz. Bu yüzden lütfen insanlara saygılı davrandığınızdan ve arkadaşça davrandığınızdan emin olun. Bu şekilde Mobilci’i kendiniz ve başkaları için harika bir sohbet deneyimi haline getireceksiniz.

Mobilci’i özel yapan nedir?

Bu hizmeti kullanan insan topluluğunun, onu çevrimiçi sohbet etmek ve yeni insanlarla tanışmak için en iyi yer haline getirdiğini düşünmeyi seviyoruz.

İster eski bir bilgisayar, ister süper güçlü bir dizüstü bilgisayar, tablet, iPhone veya Android kullanıyor olun, hizmetimizin Net’teki en hızlı sohbet deneyimi olmasını sağlamak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Mobilci.Net Mobil Sohbet Odaları
Bedava. Güvenli. Özgür.