Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Mobil Uygulama İndir
Mobil Uygulama İndir

Mobil Uygulama Program aracılığı ile bağlanmak isteyen kullanıcılarımız için geliştirdiğimiz Mobil Uygulamamız programının Türkçe sürümü, geliştirilmiş hali sayesinde çok daha rahat ve kullanışlı bir ara yüze kavuşturulmuştur. Sohbet kanallarına program ile bağlanmak isteyen sohbetçiler için Mobil Uygulama programımız kullanıma hazırdır.

Programımız en amatör sohbet kullanıcısı için bile sahip olduğu özellikler ile profesyonel bir sohbet deneyimi sunmak üzere tasarlanmıştır. Mobil Uygulama adını verdiğimiz program ile irc.mobilci.net IRC ağına sorunsuzca bağlanarak, mesajlaşabilecek ve sohbet edebileceksiniz.

Teknolojinin gelişmesi ve gereksinimlerin değişmesine ayak uyduran platformumuz, Mobil Uygulama programı ile de bu standartları en iyi şekilde karşılamaktadır. Yılların efsane chatleşme programı olan ve ilk göz ağrımız mirc şimdi mobil uygulama adı atlında ücretsiz! hemen indir sende ücretsiz bedava mobil sohbete gel ve yeni arkadaşlıklar edinmeye başla hemde ücretsiz bir şekilde hizmet vermekteyiz

mobil-uygulama

mobil-uygulama

Mobil Uygulamayı İndirmek İçin Tıklayın

MavimFM Radyo Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

 %100 güvenlidir