Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Türk Sohbet Odaları
turksohbet
11 Yorum
577 görüntüleme
Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet Odaları

Türk Sohbet Odaları başlıklı yani adlı makalemde siz değerli Türk ve kendilerine Türk arkadaş arayışı içerisinde olan kullanıcılarımız için özel olarak açılmış sohbet odaları ve dahasını anlatacağım. Sohbet siteleri ülkemizde çok eski yıllara dayanmaktadır. Tarih verecek olursa sene 1998/1999 yıllarına kadar uzanmaktadır.

Sohbet Siteleri ülkemizde kurulduğu günden bu yana içerisinde sadece Türk ve kendilerine Türk arkadaş arayışı içerisinde olan kullanıcılarımız için özel olarak odalar barındırmaktadır. Başlığı Türk Sohbet Odaları olsa dahi içerisine sadece Türk kullanıcılar girebilir anlamına gelmiyor.

Türk Chat Odaları içerisine 18 yaşından büyük olmak şartıyla isteyen ve dileyen herkes girebilir. Sohbet odaları her gün binlerce farklı farklı insanları ağırlamaktadır. Farklı farklı insanlar arasında öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor rahatça üye olmadan insanlarla tanışıp sohbet etme imkanı buluyorlar.

Sohbet odaları içerisini her kullanıcı aynı maksat ile tercih ediyor diye bir şey yoktur. Aksine her kullanıcı farklı olarak amaçlar taşıyarak Türk sohbet odaları içerisini tercih ediyor. Türk sohbet odaları içerisine giren kimi kullanıcılar kendilerine Türk bay/bayan arkadaş arıyor.

Kimi kullanıcılar ise Türk sohbet odaları içerisinde kendilerine Türk insanlar ile ortam kurmak istiyor. Yukarıda ki satırda belirttim mi bilmiyorum. Lakin Türk sohbet odaları içerisinde sadece Türk kullanıcılar bulunmuyor. Sohbet sitemiz yurt dışı girişlerine de açık olmaktadır.

Sebebi ise farklı ülkelerde olan gurbetçi bay/bayan kullanıcılarımızın vatan millet hasretlerini az da olsa karşılamak hedefimizdir. Anlayacağınız Türk sohbet odaları içerisinde Türk kullanıcılar olduğu gibi farklı ülkelerden de gurbetçi kullanıcılar bulunuyor. Üstelik ülkemize olduğu gibi yurt dışındaki gurbetçi kullanıcılarımıza da tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlıyoruz.

Türk Chat Siteleri

Kendilerine Türk arkadaş arayışı içerisine giren gurbetçi kullanıcılarımız genellikle arama motorlarında yani Google de Türk Chat Siteleri olarak aramaktadır. Arama motorlarında Türk Chat siteleri olarak arayışa giren kullanıcılar karşılarında birden çok farklı sohbet siteleri ile karşılaşacaktır.

Farklı sohbet siteleri arasında Mobilci.net ise ilk sırada yeni alıyor olacaktır. Mobilci.net siz değerli ve saygın kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve tamamen ücretsiz bedava sohbet imkanı sağlıyor. Üstelik bedava sohbet odaları sunarken bunu sizlere üyelik siz, kayıtsız sohbet adı altında sağlıyor.

Türk Sohbet Odaları

turksohbet

Kayıtsız sohbet odaları olarak ülkemize sağladığımız tüm hizmetleri farklı ülkelere de sağlamaktayız. Sebebi ise farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız olmaktadır. Türkiye’nin 81 iline tamamen üyelik siz, kayıtsız sohbet odaları sağlarken farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız içinde kayıtsız sohbet odaları sağlamaktayız.

Türk Chat Siteleri içerisine girecek olan kullanıcılarımızın herhangi bir üyelik, kayıt yapması gerekmiyor. Farklı ülkelerden olan gurbetçi kullanıcılarımızın da sohbet siteleri içerisine girerken üyelik, kayıt yapmasına gerek yoktur. Bilmenizi isteriz ki sohbet odaları sizlere bedava olarak kayıtsız sohbet sunmaktadır hiç bir şekilde ücret talep edilmemektedir mobil sohbet odalarımızda Türk Chat siteleri adına ücret alınmamaktadır.

Mobil Türk Sohbet Odaları

Mobil Türk sohbet odaları başlığımızı sizlerin Chat kanalları içerisine akıllı cep telefonlarınız ile girebileceğinizi anlamanız için yazıyoruz. Sohbet siteleri çok eski yıllara dayandığı için o yıllarda akıllı cep telefonları olmadığı için kurulduğu yıllar mobil sohbet odaları yoktu ve insanlar farklı platformlarda farklı alanlarda sohbet etme ihtiyacı duyuyorlardı biz bunun önüne geçip mobil sohbet odaları kurduk ve siz değerli kullanıcılarımızın hizmetinde olmaya devam edeceğiz.

Akıllı cep telefonlarının çıkması ülkemizde olduğu gibi dünya çapında çok fazla ilgi ve talep görmesinden dolayı sohbet siteleri içerisini mobil uyuma çevirdi. Mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak sizlere tanıtıldı. Sizler akıllı cep telefonlarını kullanmaya başladığınız günden bu yana bizler mobil sohbet hizmeti sağlamaktayız bunun yanında mobil sohbet odalarımızda oyun, kelime, oxm, ve trivia botlarıyla oynayarak puan toplayarak zamanınızı geçirebilirsiniz.

Mobil Sohbet Odaları ve mobil Chat odaları olarak sizlere tanıtılan odalar aslında yıllardır masaüstü ve laptop bilgisayarlar ile kullandığınız Chat kanalları olmaktadır. Sizlere ve dünya genelinde mobil sohbet ve mobil Chat odaları olarak tanıtılmasının en büyük sebebi sohbet siteleri içerisine mobil olarak girebileceğinizi anlamanız içindir.


Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :


Online Radyonun Adresi

Konuya ait 11 YORUM bulunmaktadır.
 1. Avatar for Ajun
  Ajun Yanıtla

  mobil sohbet güzel arkadaşlıklar olgun bayanların buluştuğu tek nokta çıkın çıkın gelin

 2. Avatar for CeO
  CeO Yanıtla

  Eski chatciLerden kim kaldı diyorsanız mobilci.net sunucusunu kesinlikle ziyaret etmelisiniz.

 3. Avatar for Sansar
  Sansar Yanıtla

  mobil sohbet dedinmi mobilci.net

 4. Avatar for Bambam
  Bambam Yanıtla

  git gitde gelişen ve güzelleşen sohbet ortamı

 5. Avatar for Mavii
  Mavii Yanıtla

  Gerçekten sohbet odasında muhabbet etmek çok keyifli. Özellikle bliss, cansu, Lokum ile muhabbet ederken zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan. E tabi Mavii ‘ı unutmak olmaz 🙂 Sohbet odasın da en sevdiğim kişi OmerAti 🙂

 6. Avatar for Makbule
  Makbule Yanıtla

  https://www.mobilci.net görünün güzel bir mobil sohbet sitesi

 7. Avatar for SamsunLu
  SamsunLu Yanıtla

  sohbet denilince özellikle bedava sohbet denilince akla gelen ilk yerlerden biri

 8. Avatar for Shiber
  Shiber Yanıtla

  Çok güzel bir ortam kurmuşsunuz, gerçekten keyif alarak chat yapıyorum. Oyun kanallarına biraz kendimi fazla kaptırıyorum Radyo da ki harika diceyleriniz sayesinde. Emeklerinize sağlık, muazzam bir site.

 9. Avatar for Tatar
  Tatar Yanıtla

  https://www.mobilci.net görünün güzel bir mobil sohbet sitesi

 10. Avatar for Makbule
  Makbule Yanıtla

  bedava sohbetin yeni adresi burası olsa gerek

 11. Avatar for Lazoglu
  Lazoglu Yanıtla

  Arkadaşlık siteleri içerisinde en samimi, en güzel insanları burada tanıdım. Arkadaş sitelerinde boşa vakit harcamışım, bundan sonra en iyi arkadaşlık sitesi Mobilci.Net adresindeyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir