Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Chat Odaları
chat odaları
0 Yorum
494 görüntüleme
Chat Odaları

Chat Odaları

Chat odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet ve chat odaları içerisinde ki tüm kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Chat odaları nedir? Sohbet ile Chat odaları aynı mı? İnsanlar neden sohbet odaları ile sohbet odalarını ayırt eder? Chat odaları içerisine girmek için özellikle belirli bir il, bölge yada ülkeden olmak gerekir mi? Siz değerli kullanıcılarımıza tüm bu soruların cevaplarını kısa ama en detaylı bir şekilde anlatacağım.

Chat odaları insanların içerisinde sohbet, muhabbet ettikleri, dertlerini, sıkıntılarını paylaştıkları, kafalarını dağıttıkları, kendilerine yeni ortam ve yeni arkadaşlar edindikleri platformlardır. Sohbet ile sohbet odaları aynı olduğu gibi eş anlamlı kelimeler olmaktadır.

Sohbet ve Chat odaları eş anlamlı olduğu gibi gireceğiniz platformlarda aynı olacaktır. Türk dilinde çet odaları olarak söylenilse de aslında gerçek yazılış şekli Chat olaraktır. Çoğu kullanıcılar sohbet ve sohbet odaları içerisinin ayrı olduğu düşüncesine kapılarak ayrı ayrı belirtip şanslarını denemekteler.

Fakat sohbet odaları olarak aranılsa da Chat odaları olarak aranılsa da gireceğiniz platformlar kesinlikle aynı olmaktadır. Sohbet odaları içerisi ile Chat odaları içerisinde ki insanları, nickleri farklı görebilirsiniz. Fakat bunun sebebi sohbet ve Chat ve Sohbet odaları ayrı anlamlar anlamına gelmez.

Çünkü sizlerin her kelimeler ile arayışlarınız da karşınıza çıkacak olan sohbet ve sohbet odaları farklı siteler olacaktır. İnsanların ve nicklerin karşınıza farklı çıkmalarının sebepleri bu olacaktır. Yoksa sohbet ve chat odaları kelimesi eş anlamlı olduğu gibi içerisinde ki insanlarda aynıdır.

Örneğin; Sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa girdiğiniz de karşınıza onlarca siteler çıkacaktır. Siteler arasında mobilci.net sohbet sitesini bularak içerisine girebilirsiniz. Chat ve Sohbet odaları olarak arayışa geçtiğinizde de karşınıza onlarca siteler çıkacaktır. Aynı şekilde farklı sohbet siteleri arasında mobilci.net sohbet sitesini bularak içerisine girdiğinizde sizlere ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız.

Sohbet Siteleri

Sohbet siteleri kelimesi Türkçe olabilir, fakat nasıl bizim ülkemizde chat odaları olarak arayışa giriliyor ise dünyanın çoğu ülkelerinden de sohbet siteleri olarak arayışa giriliyor.

Dünyanın farklı ülkelerinden sohbet siteleri olarak arayışa geçen kullanıcılar genellikle yurt dışında yaşayan gurbetçi kullanıcılar oluyor. Gurbetçi kullanıcılar ise memleketlerini özledikleri için ülkelerinin sohbet siteleri içerisine girerek kendilerine hemşerilerini arıyor.

Ülkemizden sohbet siteleri olarak arayışa geçen bay/bayan kullanıcılar şu yada bu illerden diye ayırt edemeyiz. Bu tarz arayışlara giren bay/bayan kullanıcılar ülkemizin 81 ilinden de oluyor. Fakat ülkemizden sohbet siteleri arayışı genellikle parasız sohbet siteleri yada bedava sohbet siteleri olarak daha sık aranmaktadır.

Mobilci.net sohbet sitesi kullanıcılarına yıllardır tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Üstelik ülkemizde ilk mobil uyuma geçen kullanıcılarına mobil sohbet hizmeti sağlayan platformlardan biri olmaktadır. Farklı sohbet siteleri insanları tereddüde sürüklerken mobilci chat odaları insanlara güven sağlamaktadır.

Bunun asıl sebeplerinden biri ise sadece kurulduğu yıldan bu yana bedava chat odaları sağlaması değildir. İnsanlara güven vermesinin en önemli sebeplerinden biri ise içerisinde olan saygı, sevgi, disiplin, sohbet, muhabbet ve yetkili kullanıcıları olmaktadır.

Chat odaları arasında mobilci.net ülkemize ve dünya genelinde kullanıcıları tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir. Kurulduğu ilk günden bu yana ülkemize olduğu gibi dünyanın diğer ülkelerine de tamamen ücretsiz, bedava sohbet imkanı sağlamıştır. Anlayacağınız mobilci.net sohbet sitesi kuruluş tarihinden bu yana yurt dışı girişlere açık tutulmaktadır.

Mobil Chat Odaları

Mobil chat odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile mobil olarak chat odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Dünyada her şey için bir adlandırma takıldığı gibi akıllı cep telefonlarına da kısaltılmış bir adlandırılma verildi. Akıllı cep telefonlarına dünya genelinde verilen adlandırılma mobil eki olmaktadır. Bu sebepten dolayı insanlar akıllı cep telefonları ile herhangi bir şey arayışına girdiklerinde arayışının başına mobil eki koymaktadır.

Arkadaşlık sohbet odaları ile sınırlı olmayan mobil eki akıllı cep telefonları ile aranan her sitelerde kullanılmaktadır. Örneğin; İnsanlar akıllı cep telefonları ile film izlemek istediklerinde arama motorlarında mobil hd film izle gibi anahtar kelimeler ile arayışa girmekteler.

Mobil sohbet odaları ise yukarıda ki satırda belirttiğim örneğin tamamen aynısıdır. Bu tarz aranmasının sebebi ise mobil eki koyulduğunda insanların karşılarına çıkacak olan sitelerin mobil uyumlu olması içindir. Mobil sohbet odaları ve mobil sohbet odaları olarak adlandırılan siteler zaten bizlerin yıllardır masaüstü, laptop, tablet gibi bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya henüz yorum yapılmadı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir