Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Proxy Listesi
proxy listesi
0 Yorum
351 görüntüleme
Proxy Listesi

Proxy Listesi

Gereksinimlerinize göre en iyi HTTP/HTTPS Proxy’sini seçmek için en iyi ücretsiz HTTP ve HTTPS Proxy’lerini inceleyin ve karşılaştırın:

Çevrimiçi Proxy veya Sanal Özel Ağ (VPN), güvenli pazar bağlantılarına duyulan ihtiyaç nedeniyle giderek daha popüler hale geliyor. Proxy sunucuları, ağa güvenli ve özel bağlantılara izin verir.

Burada en iyi ücretsiz HTTP ve HTTPS Proxy listesini inceleyeceğiz. Gereksinimlerinizi karşılayanı seçmek için özellikleri ve fiyatları karşılaştırabilirsiniz.

Ücretsiz HTTP Ve HTTPS Proxy Listesi

Bir Proxy kullanarak ağa bağlanmak için İnternet Özelliklerini açmanız ve Bağlantılar Sekmesini seçmeniz gerekir. Ardından, LAN ayarlarını seçin ve ardından “LAN’ınız için bir Proxy sunucusu kullanın’ seçeneğini işaretleyin. HTTP veya HTTPS Proxy listesinde belirtilen Proxy IP adresini ve bağlantı noktası numarasını yazın.

HTTP/HTTPS Proxy’si Hakkında SSS

S #1) HTTP proxy ve HTTPS proxy nedir?

Cevap: Hem HTTP proxy’si hem de HTTPS proxy’leri anonim internet bağlantılarına izin verir. HTTP proxy’leri sunucu sertifikasını doğrulamaz. Öte yandan, HTTPS proxy’leri, hem güvenli hem de anonim bağlantılara izin vermeleri nedeniyle sunucunun sertifikasını kontrol eder.

S #2) Proxy listelerini nasıl bulabilirim?

Cevap: Vekil listelerini, vekil liste çevrimiçi uygulamalarını kullanarak bulabilirsiniz. Ücretsiz HTTP ve HTTPS proxy listeleri sunan en iyi proxy hizmetlerini inceledik.

S #3) Farklı proxy türleri nelerdir?

Cevap: Çoğu Proxy hizmeti sağlayıcısı , ağa ağ geçidi veya tünel görevi gören ileri proxy’ler sunar. Buna karşılık, sınırlı Proxy hizmeti sağlayıcıları tarafından sunulan ters proxy’ler, kimlik doğrulama, yük dengeleme, önbelleğe alma ve şifre çözme yoluyla sunucu erişiminin kontrolüne ve korunmasına izin verir.

S #4) HTTP proxy güvenli midir?

Cevap: HTTP proxy güvenli bir bağlantıya izin vermiyor. HTTP proxy kullanıyorsanız, kredi kartınız veya banka hesap numaranız gibi gizli bilgileri çevrimiçi paylaşmamalısınız.

S #5) Özel Proxy’ler nelerdir?

Yanıt: Statik veya özel proxy olarak da bilinen özel proxy’ler, kullanıcı başına yalnızca bir IP adresi atar. Kullanıcının gerçek IP adresini gizler. Ancak dönen IPS’den farklı olarak, üçüncü şahıslar tarafından tarama geçmişinin izlenmesini engellemezler.

En İyi HTTP Ve HTTPS Proxy’lerinin Listesi

Popüler HTTP/HTTPS Proxy’lerinin listesi:

 1. SPYS.ONE
 2. hidemy.name
 3. Free Proxy List
 4. SSL Proxy
 5. Open Proxy Space
 6. Free Proxy Lists
 7. Proxy-List
 8. ProxyScrape
 9. Zyte
 10. Oxylabs
 11. ScraperAPI
 12. GeoSurf
 13. Smartproxy
 14. NetNut
 15. NPM
 16. Mobil Sohbet


Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya henüz yorum yapılmadı.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir