Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Geyik Sohbet Odaları
geyik sohbet
1 Yorum
330 görüntüleme
Geyik Sohbet Odaları

Geyik Sohbet Odaları

Geyik Sohbet Odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak açılmıştır. Sizlere geyik yapmanız için özel olarak açılmış sohbet odaları ve dahasını anlatacağım.

Sohbet Odaları veya Chat Odaları olarak bildiğimiz kullandığımız mirc programlarıdır. Mirc programları içerisinde sadece sohbet ve Chat değil onlarca kanallar bulunmaktadır. Öncelikle onlarca Chat kanalları arasında ülkemizin 81 ilinin Şehir Sohbet Odaları barınıyor.

Sohbet Chat odaları olarak duyulup bilinse de içerisine giren kullanıcılarımız bilir ki canlı radyo, oyun ve yarışma kanalları da sitemizin içerisinde bulunmaktadır. Geyik Chat Odaları ise yine mirc programları arasında yerini alan Chat kanalları olarak bilinen odalardan biridir.

İçerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunmaktadır. Geyik sohbet odaları içerisinde kullanıcılar genelde adında yer aldığı gibi geyik yapmak, makara, gırgır yaparak zaman geçiren kullanıcılar olmaktadır.

Geyik sohbet odaları içerisinde sadece bay veya bayan değil hem bay hem ise bayan kullanıcılar bulunmaktadır. Sohbet ve Chat Odaları olarak anılan sitemizin kanalları arasında bulunan sohbet odaları içerisinde sadece bir ilden veya bir bölgeden de değil.

Türkiye’nin 81 ilinden kullanıcılar Geyik sohbet odaları içerisinde sohbet chat yaparak kendilerine yeni arkadaşlar da aramaktadır. Nasıl ki sohbet odaları içerisinde dertlerini anlatacak, sıkıntılarını paylaşacak, yalnızlıklarını sonlandırarak içlerini dökecek arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız var. İse sohbet odaları içerisinde kendilerine sevgili arayan kullanıcılarımız da bir o kadar bulunmaktadır.

geyik sohbet

geyik sohbet

Geyik Sohbet Odaları içerisine girmeniz için ise herhangi bir üyelik, kayıt yapmanıza gerek yoktur. Bilmenizi isteriz ki sadece sohbet odaları için değil sitemiz içerisinde ki Chat kanalları içerisine tamamen üyelik siz, kayıtsız ve şifresiz bir şekilde girebilirsiniz. Mobilci.Net zaten ülkemizin 81 ilinde kullanıcıları tarafından kayıtsız sohbet odaları ve üyelik siz sohbet odaları olarak bilinmektedir. Üstelik siz değerli kullanıcılarımıza tüm bu hizmetleri tamamen ücretsiz bedava olarak sağlamaktayız.

Geyik Chat Siteleri

Chat kanalları arasında bulunan Geyik sohbet odaları içerisine girecek kullanıcılarımız genellikle arama motorlarına yani Google de Geyik Chat Siteleri olarak aramaktalar.

Arama motorlarında Geyik Chat Siteleri olarak arayan kullanıcılarımızın karşılarına birden çok sohbet siteleri çıkmaktadır. Fakat sadece içerisinde Geyik yapmak için özel olarak kurulmuş sohbet odaları barındıran siteler çıkmaktadır.

Geyik Chat Siteleri arasında ilk sırada aklınıza gelen Mobilci.Net olmalıdır. Çünkü sohbet odaları içerisinde gerçekten geyik yapmak istiyorsanız bizi denemenizi tavsiye ediyorum. Üstelik Mobilci.net ülkemizin 81 ilinde olduğu gibi farklı ülkelerde yaşayan kullanıcılarımız tarafından Güvenilir sohbet siteleri olarak tescillendi.

Sohbet siteleri arasında Türkiye’nin 81 ilinin ve hatta farklı ülkelerinde Chat kanallarını barındıran sitelerinden biri olmaktayız. Ülkemize kesintisiz sohbet odaları sağlarken farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımızı da unutmuyoruz. Üstelik Türkiye içine tamamen ücretsiz bedava sohbet sağladığımız gibi farklı ülkelere da bedava sohbet sunuyoruz.

Bilmenizi isteriz ki sohbet sitemiz yurt dışı girişlerine her zaman açık tutulmaktadır. Mobilci.Net ailesi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz. Sizler için 7/24 kesintisiz sohbet ve canlı radyo imkanı sağladığımız gibi Chat kanalları arasında dilediğiniz zaman sizlere yardımcı olacak görevli, yetkili arkadaşlarımız bulunuyor.

Mobil Geyik Sohbet Odaları

Geyik Chat Odaları ülkemizde mirc programları çıktığı günden bu yana içerisinde bulunmaktadır. Lakin mirc programları yani sohbet ve Chat odaları ülkemizde 1998/1999 yılında çıktığı için mobil takması yoktu.

Akıllı cep telefonlarının çıkmasıyla ülkemizde olduğu gibi dünya çapında hızla yayılmasının ardından sohbet siteleri içerisini mobil uyuma çevirmiştir. Mobil Sohbet Odaları ve mobil Chat odaları olarak duyduğumuz, bildiğimiz, kullandığımız Chat kanalları aslında yıllardır masaüstü bilgisayarlar ile kullandığımız kanallardır.

Masaüstü bilgisayarlar ile kullandığınız sohbet ve Chat kanallarından hiç bir farkı olmadığını bilmenizi isteriz. Aynı sohbet ve Chat odalarının sizlere mobil sohbet odaları olarak tanıtılmasında ki sebep ise akıllı cep telefonlarınız ile gönül rahatlığıyla sohbet sitemize girebileceğinizi bilmeniz içindir.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Yasal Uyarı: Sohbet Odaları içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılar 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Konuya ait 1 YORUM bulunmaktadır.
  1. Avatar for Edaciq
    Edaciq Yanıtla

    Gerçekten sohbet odasında muhabbet etmek çok keyifli. Özellikle bliss, cansu, Lokum ile muhabbet ederken zaman nasıl geçiyor anlamıyor insan. E tabi Mavii ‘ı unutmak olmaz 🙂 Sohbet odasın da en sevdiğim kişi OmerAti 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir