Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Arkadaşlık Sohbet Odaları
arkadaslik sohbet odalari
0 Yorum
523 görüntüleme
Arkadaşlık Sohbet Odaları

Arkadaşlık Sohbet Odaları

Arkadaşlık Sohbet Odaları başlığı ile sizlere yazdığım makalemde odalar içerisinde neler oluyor, sizlerden herhangi bir ücret, para talep ediliyor mu bunları anlatacağım. Fakat makalemizin konusuna başlamadan önce sizlere ilk olarak sohbet siteleri hakkında genel bilgiler vereyim.

Sohbet siteleri farklı ülkeleri bilmem fakat bizim ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana içerisinde sohbet ve Chat odaları olduğu gibi canlı radyo, yarışma, oyun gibi kanallar da bulunuyor.

Sizlerin sohbet siteleri olarak bildiğiniz aslında mirc programları olmaktadır. Ülkemizde ilk olarak Chat adı altında kurulan arkadaşlık sohbet odaları olmaktadır. Sohbet platformu olarak da günümüzde bilinen çoğu insanların farklı farklı adlandırdığı sitelerdir.

Mircin kurulduğu yıllar ülkemizde başka sohbet platformu olmadığı için haddinden fazla kullanıcı yoğunluğu bulunuyordu. Mirc programları içerisinde aslında canlı radyo, yarışma ve oyun gibi kanallarda bulunuyor. Fakat mircin kurulduğu yıllar insanların en çok ihtiyaç duydukları hatta temel ihtiyaç gibi gördükleri arkadaşlık sitesi olmaktaydı.

Biraz da bu sebep ile mirc sohbet platformları arkadaşlık chat odaları olarak duyuldu. Çünkü insanlar mirc chat programları içerisinde bulunan sohbet kanallarında Chat yaparken kendilerine yeni arkadaşlar ediniyordu. Arkadaşlık sohbet odaları olarak duyulmasının en büyük temel sebebi budur.

İnsanlar mirc programları içerisinde bulunan sohbet ve Chat odalarında bir yandan sohbetler ederken diğer yandan aynı zamanda yeni arkadaşlar, yeni ortam ediniyorlar. Yeni ortam edinen kullanıcılar sadece bir il, bir bölge yada bir ülkeden değil. Ülkemizin 81 ilinden olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerinden de yeni ortam ediniyorlar.

Arkadaşlık sohbet odaları olarak sizlere sunduğumuz Chat kanalları çünkü sadece bir il, bir bölge yada bir ülkeye hizmet sağlamak ile kalmıyor. Ülkemizin 81 iline olduğu gibi dünyanın çeşitli ülkelerine de arkadaşlık sohbet odaları sağlamaktadır. Üstelik tüm bu hizmetleri sitemiz içerisinde siz değerli kullanıcılarımıza tamamen ücretsiz, parasız bedava sohbet odaları olarak sağlıyoruz.

Arkadaşlık Chat Siteleri

Ülkemizin 81 ilinden olduğu gibi dünyanın farklı ülkelerinden de bay/bayan kullanıcılar arama motorlarında arkadaşlık Chat siteleri olarak yazıp aramaktalar. Bu şekilde arayışa giren kullanıcılarımız kendilerine belirli bir il, bölge yada ülkeden arkadaş arayanlar değil.

Her nerede olursa olsun arkadaşlık edinebilecekleri kendilerine yeni ortam arayan kullanıcılar olmaktadır. Herhangi bir il, bölge yada ülke adı belirtmeden sitemize giriş yapan kullanıcılar genel sohbet odaları içerisine düşecekler. Çünkü girişte herhangi bir adı belirtmeden arkadaşlık sohbet odaları olarak girdikleri için tüm topluluğa girecekler.

Arama motorlarında yani googlede arkadaşlık chat siteleri olarak arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır. Googlede kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içinde özel olarak arkadaşlık sohbet odaları bulunan siteler olacaktır.

Arkadaşlık chat odaları özel olarak içerisinde barındıran farklı sohbet siteleri arasında mobilci.net sohbet sitesi de bulunuyor. Mobilci.net sohbet sitesi kullanıcılarına kurulduğu günden bu yana arkadaşlık sohbet odaları sunduğu gibi ülkemizin 81 ilinin ve dahi farklı ülkelerin sohbet odalarını sağlıyor.

Üstelik ülkemize olduğu gibi farklı ülkelere de kurulduğu günden bu yana tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Bu sebepten dolayı mobilci.net sohbet sitesi ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde kullanıcıları tarafından Güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir. Arayışlarında karşılarında mobilci.net sohbet sitesini gören kullanıcılarımızın bundan dolayı ilk tercihleri oluyoruz.

arkadaslik sohbet odalari

arkadaslik chat odalari

Mobil Arkadaşlık Sohbet Odaları

Mobil arkadaşlık sohbet odaları olarak arama motorlarında arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile arkadaşlık sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Sizlerin yani dünyanın bildiği üzere akıllı cep telefonlarına ülkemizde ve dünya genelinde mobil adı verilmiştir. Bu sebep ile sadece sohbet arayışında olan kullanıcılarımız değil. Akıllı cep telefonları ile herhangi bir arayışa geçen kullanıcılarımız arayışlarının başında mobil ekini kullanmaktalar.

Mobil arkadaşlık sohbet odaları ise yukarıda ki cümlede anlattığımın en güzel örneğidir. Akıllı cep telefonları çıkmasıyla ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde yoğun ilgi ve talep gördü. Yoğun ilgi ve talep görmesinden dolayı sohbet siteleri sahipleri içerisini hızla mobil uyuma çevirdi.

Mobil uyuma çevrilen normal sohbet siteleri insanlara dünya genelinde mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak tanıtıldı. Normal sohbet siteleri olmasına rağmen içerisini sadece mobil uyuma çevirmesiyle insanlara mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak tanıtması insanların içerisini mobil uyuma çevirdiğini en hızlı şekilde anlamaları içindir.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odalarımız

Konuya henüz yorum yapılmadı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir