Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Şehir Sohbet Odaları
sehir sohbet
1 Yorum
388 görüntüleme
Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları

Şehir Sohbet Odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak açılmıştır. Sizlere ülkemizin 81 ili için kurulmuş özel sohbet odaları ve dahasını anlatacağım.

Sohbet ve Chat Odaları olarak bildiğimiz, kullandığımız mirc programları ilk 1998/1999 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana içerisinde Sohbet Odaları bulunmaktadır. Şehir sohbet odaları olarak sizlere tanıttığımız Chat kanalları içerisinde ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları bulunmaktadır.

Bazı kullanıcılarımız şehir sohbet odaları tek bir oda olarak düşünüp bilmekte lakin yukarı satırda bahsettiğim gibi içerisinde 81 ilimizin sohbet odalarını barındırmaktadır. Şehir Sohbet Odaları içerisinde barınan illerimizin kanallarına örnekler verecek olursak İstanbul Sohbet Odaları, Ankara Sohbet Odaları, İzmir Sohbet Odaları ve Bursa Sohbet Odaları gibi olmaktadır.

Sizler de girecek olduğunuz yada girmek istediğiniz illerin adı başa gelecek bir şekilde sohbet odaları yazarak dilediğiniz şehrin odalarına girebilirsiniz. Yukarıda ki satırda bahsettiğim illerinin sohbet odaları örnek olarak belirtilmiştir. Yukarıda ki satırda belirttiğimiz gibi ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları kanallarımız arasında bulunuyor.

Sohbet Odaları içerisine giren kullanıcılarımızın bir çoğu bulundukları, yaşadıkları illerinin adını yazarak sohbet odaları içerisine girmekteler. sohbet odaları içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunmaktadır.

Sohbet Odaları içerisinde ki kullanıcılarımızın çoğunluğu kendilerine bay/bayan arkadaş arayışları içerisinde olsalar dahi aralarında sadece sohbet etmek için giren kullanıcılar da bulunmaktadır. Bazı kullanıcılarımız sohbet odaları içerisine dertlerini anlatmak, sıkıntılarını paylaşmak ve içlerini dökerek sohbet etmek için girmekteler.

Şehir Chat Siteleri

Arkadaş arayışları içerisine giren kullanıcılarımız eğer ki bulundukları, yaşadıkları illerden arkadaş arıyorsa şehir Chat siteleri yazarak arama motorlarında aramaktalar.

Arama motorlarında şehir Chat siteleri olarak arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde şehirler için özel Chat kanalları barındıran siteler olacaktır. Kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde şehirler için sohbet odaları barındıran sitelerden birisi Mobilci.net ‘dir.

Mobilci.net kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Üstelik içerisinde sadece şehirler için özel olarak açılmış odalar ile sınırlı kalmıyor. Farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız içinde farklı farklı ülkelerin sohbet odaları barınmaktadır.

Türkiye’nin 81 iline bedava sohbet sağlar iken farklı ülkeleri gurbetçi kullanıcılarımız için es geçmiyoruz. Farklı ülke sohbet odalarını da tamamen ücretsiz bedava olarak sağlıyoruz. Gurbetçi kullanıcılarımız için sohbet sitemiz her zaman yurt dışı girişlerine açık tutulmaktadır.

Arama motorlarında şehir Chat siteleri olarak arayıp giren kullanıcılarımız kendilerine bulundukları ve yaşadıkları illerden arkadaş arıyor. Lakin kullanıcılarımız sadece bulundukları, yaşadıkları illerden değil. Kullanıcılarımız kendilerine yaşadıkları ve bulundukları illerden kafa dengi arkadaşlar bulamayınca kendilerine sınır ve yakın illeri tercih etmekteler.

Şehir Chat Siteleri olarak arama motorlarında arayan kullanıcılarımızın karşılarına birden çok sohbet siteleri çıkmaktadır. Bu sohbet siteleri şehirler için özel olarak Chat kanalları kurmuş siteler olmaktadır. İçerisinde ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları barındıran en seviyeli ve kaliteli sohbet sitesi ise Mobilci.Net olmaktadır. Mobilci.Net sohbet odaları kullanıcılarına yıllardır kesintisiz ve tamamen ücretsiz bedava sohbet adı altında Arkadaşlık Sitesi sağlamaktadır.

Mobil Şehir Sohbet Odaları

Mobil Sohbet Odaları ve mobil Chat odaları olarak sizlere sunduğumuz kanallar aslında yıllardır bilgisayarlar ile girdiğiniz Chat kanalları olmaktadır.

Lakin sohbet siteleri ülkemizde kurulduğu yıllar akıllı cep telefonları olmadığı için mobil takması veya başlığı yoktu. Akıllı cep telefonlarının çıkması ve ülkemizde olduğu gibi dünya çapında hızla yayılmasının sebebi ile sohbet siteleri içerisini mobil uyuma çevirmiştir.

Mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak sizlere Chat kanallarını sunmamız da ki sebep ise sizlerin sohbet siteleri içerisine mobil olarak girebileceğinizden emin olmanız içindir. Kullanıcılarımızın tereddüt içerisinde kalmaması ve sohbet siteleri içerisine rahatça girmeleri için mobil takması verilmiştir.

Masaüstü bilgisayarlar ile yıllardır sohbet sitelerine girdiğiniz gibi akıllı cep telefonları ile de gönül rahatlığıyla girebilirsiniz. Mobil olarak sohbet siteleri içerisine girdiğinizde ise teknoloji harikası olan sohbetin yeni yüzü mobil uyum ile tanışacaksınız.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya ait 1 YORUM bulunmaktadır.
  1. Avatar for bLabLa
    bLabLa Yanıtla

    harika bir ortam kurmuşsunuz tebrik ediyorum emeğinize sağlık arkadaşlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir