Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat İstanbul Sohbet Odaları
istanbul sohbet
0 Yorum
383 görüntüleme
İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları içerisinde bakalım sizleri neler bekliyor?

Bu makalemde sizlere İstanbul ve İstanbul Sohbet Odaları hakkında bilgiler vereceğim şimdiden değer verip okuduğunuz için teşekkür ederim. Evet okuyalım, öğrenelim.

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları içerisinde inanamayacağınız kadar kullanıcılar var. Bu kullanıcılar İstanbul Sohbet Odaları içerisinde inanılmaz Çılgın Sohbetler ederek kendilerine Arkadaş arıyor.  Üstelik İstanbul Sohbet Odalarımız içerisinde sadece İstanbul’dan değil Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinden kullanıcılar var.

Farklı il ve ilçelerden olan kullanıcılarımızın amaçları ise kendilerine İstanbul ilinden eş, dost ve arkadaş arayışları içerisinde olmalarıdır. Sohbet ederken aynı zamanda kendilerine arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız Sohbet Odaları adıyla sunduğumuz hizmetten çok memnunlar.

Çünkü Sohbet Odalarımıza gelen kullanıcılarımız Odalar içerisinde aradıkları kriterler de arkadaşları kolaylıkla buluyorlar. Bizim amacımız ise sizleri tek seferlik değil ömürlük yanımızda görmektir. Sizler için 7/24 hizmet veren Mobilci.Net kullanıcılarına ilk andan farkını hissettiriyor. Ücretsiz , Bedava sunduğumuz hizmetin karşılığında sizlerden çok şey istemiyoruz sadece ama sadece Sohbet Odaları içerisinde Seviyeli Sohbet etmenizi bekliyoruz.

Tamamen Ücretsiz , Bedava olduğumuz gibi sizlere zorluk olmasın diye Sohbet Odaları içerisine üyelik olmadan, kayıt yapmadan , şifreleme istemeden ve kesinlikle özel bilgilerinizi sormadan giriş yapmanızı sağlıyoruz. Üyelik yapmadan gireceğiniz Sohbet Odaları içerisine dilerseniz her seferinde farklı farklı misafir nickleri ile veya takma isimleriniz ile girerek keyifli Sohbet Chat yapabilirsiniz. Şimdi ise sizlere İstanbul hakkında kısa bir özet geçeyim.

istanbul sohbet

istanbul sohbet

İstanbul Hakkında

İstanbul (Türkçe telaffuz: [isˈtanbuɫ]), Türkiye’de Marmara Bölgesi’nde yer alan şehir ve Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 81 ilinden biridir. Ülkenin nüfus bakımından en çok göç alan ve en kalabalık ilidir. Ekonomik, tarihî ve sosyal-kültürel açıdan önde gelen şehirlerden biridir. Şehir, iktisadi büyüklük açısından dünyada 34. sırada yer alır. Nüfuslarına göre şehirler listesinde belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa’da birinci, dünyada ise altıncı sırada yer almaktadır.

İstanbul Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç’i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur. İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa’daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya’daki bölümüne ise Anadolu Yakası veya Asya Yakası denir.

Tarihte ilk olarak üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç’in sardığı bir yarımada üzerinde kurulan İstanbul’un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya henüz yorum yapılmadı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir