Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Aşk Sohbet Odaları
ask sohbet odaları
0 Yorum
487 görüntüleme
Aşk Sohbet Odaları

Aşk Sohbet Odaları

Aşk sohbet odaları başlıklı yani adlı makalem siz değerli mirc kullanıcıları için özel olarak yazılmıştır. Bu makalem içerisinde sizlere aşk yaşayabileceğiniz sohbet odaları hakkında bilgiler vereceğim.

Makalemizin konusu olan aşk sohbet odaları hakkında bilgiler vermeye başlamadan önce sizlere öncelikle sohbet siteleri hakkında bilgiler verelim. Sohbet siteleri olarak bilip kullandığımız kanallar aslında mirc programları olmaktadır.

Mirc siteleri farklı ülkeleri bilmem fakat ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı (1996) yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana içerisinde binlerce kullanıcıyı ağırladığı gibi onlarca da Chat kanalları barındırıyor. Bu onlarca Chat kanallarından biri ise aşk sohbet odaları olmaktadır.

Her ne kadar sohbet siteleri olarak bilinip kullanılsa dahi aslında mirc programları sadece sohbet ve chat odaları ile sınırlı değildir. Mirc siteleri içerisinde İslami soru-cevap, canlı radyo, yarışma ve oyun gibi eğlenceli sohbet odaları da bulunuyor.

Fakat sohbet ve Chat odaları kadar tutulmadığı için diğer kanallar arka planda kalmıştır. Sohbet ve Chat odaları ağırlıklı tutulmasının en büyük sebebi ise mirc programları ülkemizde kurulan ilk platformlar olmasıdır. Kurulduğu yıllarda insanların en çok ihtiyaç duydukları hatta temel ihtiyaç olarak gördükleri arkadaşlık siteleri olmaktadır.

İnsanlar sohbet ve Chat odaları içerisinde sohbetler ederken kendilerine yeni arkadaşlar, yeni ortamlar ediniyordu. Bu sebepten dolayı mirc programlarının adları arkadaşlık sohbet odaları olarak duyulmuştur. İçerisinde sadece bir il, bölge yada ülkeden kullanıcıları ağırlamak ile kalmıyor.

Aşk sohbet odaları içerisinde Türkiye’nin 81 ilinden olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerinden de bay/bayan kullanıcı bulunuyor. Sohbet odaları içerisine girmeniz için hangi ilden, hangi bölgeden yada hangi ülkeden olduğunuzun hiç bir önemi yoktur.

Sohbet odaları içerisine girmeniz için sadece ama sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Bilmenizi isteriz ki bu kuralımız sadece ülkemiz için geçerli değildir. Dünyanın hangi ülkesinden olursanız olun aşk sohbet odaları içerisine girmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

Aşk Chat Siteleri

Ülkemizden olduğu kadar dünyanın diğer ülkelerinden de kendilerine aşık olabilecek eş arayışında olan kullanıcılar arama motorlarına aşk Chat siteleri olarak yazıp aramaktalar.

Aşk, sevgi, sevda gibi tanımları bir araya getiren kelimeler mobilci.net sohbet sitesi içerisinde bulunuyor. Sohbet sitemiz kurulduğu günden bu yana içerisinde insanların birbirleriyle sohbet, Chat, muhabbet ederek tanışmalarını sağlıyor.

Mobilci.net sohbet sitesi içerisinde birbirleriyle sohbet, muhabbet ederek tanışan bay/bayan sayısı oldukça çoktur. Koyu muhabbetlerin döndüğü kanallarımız içerisinde insanlar ücretsiz, parasız, bedava olarak sohbet ettiği gibi aynı zamanda eğleniyorlar.

Sınırsız, doyumsuz sohbetin adresi olan mobilci.net sitemiz insanlara aradıkları aşkları bulmalarını sağlıyor. Üstelik aşk sohbet odaları içerisinde ise onlarca insanları evlilik yoluna sokarak sıcak bir yuva sahibi olmalarını sağlamıştır. Aşk sohbet odaları olarak siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak kurduğumuz kanallar kurulduğu günden bu yana ülkemize olduğu gibi dünyanın bütün ülkelerine de arkadaşlık hizmeti sağlamaktadır.

Bu sebepten dolayı mobilci.net sohbet sitesi gurbetçi kullanıcıları tarafından gurbetçi sohbet siteleri arasında yerini her zaman baş köşede almıştır. Yıllardır ülkemizde ve dünyanın diğer ülkelerinde bedava sohbet odaları sağlıyoruz. Mobilci.net sohbet sitesi ülkemizde olduğu gibi dünya genelinde kullanıcılarımız tarafından güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir.

Mobil Aşk Sohbet Odaları

Mobil aşk sohbet odaları olarak arama motorlarında yani Google üzerinden arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile aşk arayan sohbetçi kullanıcılarımız olmaktadır.

Sohbetçi kullanıcılarımız kendilerine aşk arayışına eğer ki akıllı cep telefonları ile giriyorsa cümlenin başına mobil eki kullanıyorlar. Dünya üzerinde akıllı cep telefonlarına mobil adlandırılması verildiği için insanlar akıllı cep telefonları ile arayışa girdiklerinde ister istemez mobil eki kullanmaktalar.

Mobil ekinin kullanılmasında ki asıl amaç kullanıcılarımız karşılarına çıkacak olan sitelerin mobil uyumlu olması için yazmaktadır. Anlayacağınız mobil eki sadece arkadaşlık sohbet odaları ile sınırlı olan bir ek kelime değildir. Mesela örnek verecek olursak insanlar akıllı cep telefonları ile film izleyeceği zaman mobil film izle gibi kelimeler kullanıyorlar.

Mobil aşk sohbet odaları ise yukarıda ki satırda belirttiğim cümleme tam olarak örnektir. Zaten mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak bilip kullandığımız siteler aslında yıllardır bizlerin masaüstü, leptap, tablet bilgisayarlar ile kullandığımız normal sohbet siteleri olmaktadır.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya henüz yorum yapılmadı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir