Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Yazgülü Sohbet Odaları
yazgulu sohbet
10 Yorum
733 görüntüleme
Yazgülü Sohbet Odaları

Yazgülü Sohbet Odaları

Yazgülü Sohbet Odaları adlandırmasıyla siz değerli kullanıcılarımız için özel olarak açılmış sohbet Chat odaları ve dahasını anlatacağım. Sohbet Siteleri ülkemizde ilk olarak 1998-1999 yıllarında kurulmuştur.

Kurulduğu günden bu yana içerisinde Sohbet Odaları bulunmamaktadır. Çünkü Yazgülü Chat odaları adı ile o yıllar hiç bir şey yoktu. Daha sonrasında çıkan Chat kanalları arasında yerini alan odalardan biri olmaktadır. Sohbet siteleri alt odalarından biri olan Yazgülü sohbet odaları sizlere yeni sunulmaya başlamıştır.

Yeni Sohbet Siteleri arasında bulunan çoğu siteler Yazgülü Chat odaları kanalını beslemiyorlar. Lakin bizler sizin için özel olarak açtık ve tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları olarak sizlere sunuyoruz. Sohbet odaları içerisine girmeniz için herhangi bir ilden, bölgeden veya ülkeden olmanıza gerek yoktur.

Yazgülü sohbet odaları içerisinde sadece bir ilden veya bir bölgeden kullanıcılar değil. Türkiye’nin 81 ilinden ve dahi farklı ülkelerden binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Bu sebepten dolayı Yazgülü sohbet odaları içerisinde her ilden, her bölgeden ve her ülkeden kullanıcılar ile karşılaşabilirsiniz.

Sohbet siteleri içerisinde 18 yaşından büyük öğrenci, genç bekar, dul ve evli olmak üzere binlerce bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Sohbet siteleri içerisine girmeniz için sadece 18 yaşından büyük olmanız yeterlidir. Çünkü sohbet siteleri içerisine 18 yaşından küçüklerin girmesi kesinlikle yasaktır. Ayrıca sohbet odaları içerisinde ki kullanıcılarımız 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Yazgülü Chat Siteleri

Yeni kullanıcıların çoğu arama motorlarında yani Google de Yazgülü Chat Siteleri olarak aramaktalar. Arama motorlarında Yazgülü Chat siteleri olarak arayan kullanıcıların karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır.

Farklı sohbet siteleri arasında karşınıza çıkacak olan siteler içerisinde Yazgülü Chat odaları barındıran siteler olacaktır. Kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri arasında Mobilci.net de bulunuyor. Üstelik sizlere Yazgülü sohbet sağlayan sitelerin baş köşesinde bulunuyor.

Mobilci.net sohbet odaları yıllardır kesintisiz ve tamamen ücretsiz bedava sohbet odaları sağlamaktadır. Yazgülü sohbet odaları içerisinde kurulduğu günden bu yana bulunmamaktadır. Daha sonrasından Chat kanalları içerisine eklenen Yazgülü Chat odaları bazı kullanıcıların tercihleri oluyor.

Sohbet siteleri her gün içerisinde farklı farklı illerden, bölgelerden ve ülkelerden bay/bayan binlerce kullanıcıları ağırlamaktadır. Bu kullanıcıların bir kısmı ülkemizden olduğu gibi bir kısmı da farklı ülkelerden olmaktadır. Üstelik Yazgülü sohbet odaları ve hatta sitemiz içerisinde bulunan diğer Chat kanalları içerisine girmeniz için herhangi bir üyelik, kayıt yapmanıza gerek yoktur.

Bu sebepten dolayı Mobilci.net sohbet odaları ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde de kullanıcıları tarafından Güvenilir Sohbet Siteleri olarak tescillenmiştir. Kullanıcıları tarafından ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde de rövanşta olan mobilci gurbetçi kullanıcıları için yurt dışı girişlerine açık tutulmaktadır.

Mobil Yazgülü Sohbet Odaları

Mobil Yazgülü Sohbet Siteleri başlığını Chat kanalları içerisine akıllı cep telefonları ile girebileceğinizi anlatmak için yazıyoruz. Sohbet siteleri kurulduğu yıllar akıllı cep telefonlarının olmaması sebebiyle mobil sohbet yoktu.

Akıllı cep telefonlarının çıkması ve haddinden fazla ilgi ve talep görmesinden dolayı sohbet siteleri içerisini mobil uyuma çevirdi. Mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak adlandırılarak siz değerli kullanıcılara sunuldu.

Mobil Sohbet Odaları ve mobil Chat odaları olarak bilip, kullandığınız Chat kanalları aslında yıllardır masaüstü ve laptop bilgisayarlar ile kullandığınız odalardır. Sizlere mobil sohbet ve mobil Chat odaları olarak tanıtılmasının sebebi sohbet sitelerinin mobil uyuma geçmesidir.

İçerisine akıllı cep telefonları ile girerek mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak sitemizden faydalanabileceğinizi anlatmaktır. Web üzerinden bağlantı kopukluğu, donma, kasma veya düşme problemleri yaşıyorsanız sizler için özel olarak ürettiğimiz programları kullanabilirsiniz.

Android akıllı cihazlar için olan programımızı playstore uygulamasından ipone akıllı cihazlar için olan programlarımızı ise apple store uygulamasından ücretsiz bedava bir şekilde indirebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz programlarımız virüs taramasından güncel olarak geçirilip kontrol ediliyor.

Sohbet ‘in keyfini çıkarmak istiyorsanız mobilci.net sohbet odaları içerisine girebilir, ücretsiz bedava olarak sohbet Chat yapabilirsiniz. Üstelik sohbet siteleri içerisine girmeniz için herhangi bir üyelik, kayıt istemiyoruz. Ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde de Kayıtsız sohbet siteleri olarak biliniyor ve kullanılıyoruz.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya ait 10 YORUM bulunmaktadır.
 1. Avatar for Muge Anlı
  Muge Anlı Yanıtla

  harika bir ortam olmuş sohbet çok kaliteli ve radyo efsane müthişsiniz başarılar dilerim arkadaşlar çok iyi gidiyorsunuz böyle devam edin

 2. Avatar for Tatar
  Tatar Yanıtla

  https://www.mobilci.net görünün güzel bir mobil sohbet sitesi

 3. Avatar for Cem54
  Cem54 Yanıtla

  Mobilci.Net kalitesiyle sohbetinizi mutlu şekilde yapabilirmenin garantisini size verebiliriz, her bir birey saygi ve sevgi çerçevesi içerisinde bulunduğu sürece sizlerinde yerini alabileceği tek sohbet platformudur. neşeniz bol, goygoyunuz çok olsun 🙂

 4. Avatar for Ajun
  Ajun Yanıtla

  Arkadaşlık siteleri içerisinde en samimi, en güzel insanları burada tanıdım. Arkadaş sitelerinde boşa vakit harcamışım, bundan sonra en iyi arkadaşlık sitesi Mobilci.Net adresindeyim.

 5. Avatar for Narsit
  Narsit Yanıtla

  çok kaliteli ender bulunan bir yer sohbet ve müzikler harika çok daha iyi olacağınızdan şüphem yok kolay gelsin herkese iyi chatler

 6. Avatar for Revenge
  Revenge Yanıtla

  harika bir ortam kurmuşsunuz tebrik ediyorum emeğinize sağlık arkadaşlar

 7. Avatar for Narsit
  Narsit Yanıtla

  tebrikler arkadaşlar devamlı böyle gidelim

 8. Avatar for IrcRehberi
  IrcRehberi Yanıtla

  Mobilci.Net kalitesiyle sohbetinizi mutlu şekilde yapabilirmenin garantisini size verebiliriz, her bir birey saygi ve sevgi çerçevesi içerisinde bulunduğu sürece sizlerinde yerini alabileceği tek sohbet platformudur. neşeniz bol, goygoyunuz çok olsun 🙂

 9. Avatar for Gladyator
  Gladyator Yanıtla

  Sitenizi çok beğendim oyun kanalları ayrı bir keyif veriyor zamanın nasıl geçtinin farkında değilim, emeklerinize sağlık

 10. Avatar for Muge Anlı
  Muge Anlı Yanıtla

  mobil sohbet güzel arkadaşlıklar olgun bayanların buluştuğu tek nokta çıkın çıkın gelin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir