Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Bizde Sohbet
bizdes ohbet odaları
0 Yorum
336 görüntüleme
Bizde Sohbet

Bizde Sohbet

Bizde sohbet başlıklı yani adlı makalemde siz değerli kullanıcılarımıza özel olarak kurulmuş sohbet odaları ve dahasını anlatacağım. Sohbet ve Chat Odaları ülkemizde çok eski yıllara dayanmaktadır. Eski yıllardan kastımız 1998/1999 yıllarına kadar dayanmakta ve bundan ötürü mazi oldukça eskidir.

Bizdesohbet adı ile chat kanalları bulunmamakta lakin sizlere mirc programları içerisinde sohbet’in bizde olduğunu anlatmak amaçlı kullanılmıştır. Sohbet ve chat odaları olarak bildiğimiz, kullandığımız chat kanalları mirc programlarına aittir. Aslında sohbet ve chat odaları içerisine değil de mirc programlarına girmekteyiz.

Mirc programlarını çıktığı günden bu yana sohbet, chat odaları veya sohbet, chat siteleri olarak bilmekteyiz. Çünkü mirc programları olsa dahi içerisinde insanların rahatça sohbet chat yapabilecekleri ortam mevcut. Ortam içerisinde rahatça sohbet yapan kullanıcılarımız aynı zamanda chat yaparken kendilerine yeni ortam ve yeni arkadaşlar ediniyorlar. Üstelik mirc programları çıktığı vakit içerisinde ücretsiz bedava sohbet siteleri olduğu gibi ücretliler de bulunuyordu.

Fakat biz yani Mobilci.Net kurulduğu günden bu yana kullanıcılarına kesintisiz ve ücretsiz bedava sohbet imkanı sağlamaktadır. Yıllardır tamamen ücretsiz bedava sohbet imkanı sağlamasında ki sebep ise kullanıcılarının ceplerinden herhangi bir ücret, para çıkmaması içindir. Bizde Chat başlığı ile kullanıcılarına tamamen ücretsiz bedava sohbet imkanı sağladığı gibi ortam içerisinde her zaman kullanıcılarına Seviyeli ve Kaliteli Sohbet Odaları sunmaktayız.

Seviyeli sohbet bizde olarak da çoğu forum sitelerinde sloganlar paylaşmaktayız. Bizde Chat başlığıyla siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumu Chat kanalları içerisinde sadece bir il veya bir bölgeden değil. Türkiye’nin 81 ilinden bay ve bayan olmak üzere binlerce kullanıcılar bulunuyor. Üstelik sadece ülkemizden değil, farklı ülkelerden olan gurbetçi kullanıcılarımız da bizleri tercih ediyor. Sebebi ise ülkemizde olduğu gibi yurt dışından giriş sağlayan gurbetçi kullanıcılarımız tarafından Güvenilir Sohbet Siteleri olarak biliniyoruz.

Bizde Sohbet Odaları

Sohbet siteleri içerisinde bulunan kanallar arasında yer almasa da başlığında sizlere bizde Chat odaları olarak tanıtmamızda ki sebep ise kanallarımız içerisinde sohbet olduğunu bilmeniz içindir.

Kullanıcılarımızın bir çoğu arama motorlarına yani Google de Bizde Chat Odaları yazarak aramaktalar. Arama motorlarında bizde Chat odaları yazarak arayan kullanıcılarımızın karşılarına birden çok sohbet siteleri çıkmaktadır. Lakin karşınıza çıkacak olan sohbet siteleri içerisinde en çok bizde Chat olacaktır. Bunun aslını ise Mobilci.Net sohbet odaları içerisine girerek görebilirsiniz.

bizde sohbet odaları

bizde sohbet odaları

Sohbet ve Chat Odaları olarak kullandığımız mirc programları içerisine istediğiniz saat, dilediğiniz an tamamen ücretsiz bedava bir şekilde girebilirsiniz. Bizde Chat Odaları sadece Mobilci.net içerisinde olmaktadır. Kullanıcılar yıllardır Mobilci.net içerisinde farklı sohbet odaları görmekteler. Şimdi görecekleri en has oda ise iddia ile söylüyoruz ki gerçekten Bizde Sohbet var olacaktır. Başka sitelerin domain adlarına bakarak yapacağınız Sohbet’i farklı yerde aramanızı istemeyiz. Çünkü eğer gerçekten sohbet arıyorsanız Sohbet olduğunu bilmenizi isteriz.

Sohbet Odaları olarak sizlere tanıttığımız Chat kanalları içerisine girmeniz için herhangi bir üyelik, kayıt yapmanıza gerek yoktur. Mobilci.net sohbet odaları içerisine herhangi bir üyelik, kayıt yapmadan girebilirsiniz. Üstelik sadece Bizde Sohbet Odaları içerisine değil. Mobilci.net ‘de bulunan tüm Chat kanalları içerisine girmeniz için üyelik, kayıt yapmanız gerekmemektedir. Sohbet sitemiz kullanıcılarımız tarafından üyeliksiz, kayıtsız sohbet odaları olarak da biliniyor.

Sohbet Siteleri içerisine yeni, ilk defa girecek olan kullanıcılarımız genellikle Chat kanalları içerisinde onları nelerin beklediğini bilmedikleri için kayıt yapmak istemiyorlar. İçerisinde ne var, arayışlarını karşılayabilecek sohbet sitesi mi ve sohbet odaları içerisinde herhangi bir ücret, para talep ediliyor mu bunları bilmek sonrasında üyelik, kayıt olmak istiyorlar. Kimi kullanıcılarımız ise doğal olarak sohbet siteleri içerisine girdiklerinde virüs gibi süprizler ile karşılaşmaktan korkmaktalar.

Mobil Bizde Chat Odaları

Kullanıcılarına akıllı cep telefonları çıktığı günden bu yana mobil sohbet imkanı sağlayan Mobilci.Net içerisinde onlarca mobil Chat kanalları barınıyor. Mobil Chat kanalları arasında barınan odalardan biri ise Mobil Bizde Sohbet olmaktadır.

Mobil Chat Kanalları olarak bilinen odalar aslında yıllardır masaüstü bilgisayarlar ile kullandığınız Chat kanalları ile aynıdır. Sizlere mobil takması ile tanıtılmasında ki sebep ise akıllı cep telefonlarınız ile sohbet siteleri içerisine girebileceğinizi anlatmaktır. Girdiğiniz siteler içerisinde ki sohbet, chat kanalları, radyo kanalları, oyun kanalları ve kullanıcılar dahi aynı olmaktadır.

Mobil Sohbet Odaları ve mobil Chat odaları olarak sizlere tanıttığımız kanallar içerisine model fark etmiyor dilediğiniz ve kullandığınız akıllı cep telefonları ile girebilirsiniz. Sohbet odaları içerisine yani sadece masaüstü bilgisayarlar ile değil de akıllı cep telefonlarınız ile de mobil olarak girebilirsiniz. Mobil cihaz ile sohbet sitemize giriş sağladığınız da teknoloji harikası olan sohbet ’in yeni yüzü mobil uyum ile tanışacaksınız.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :Radyolu Sohbet Odaları

Konuya henüz yorum yapılmadı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir