Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Chat Alevi Sohbet Odaları
alevi sohbet
0 Yorum
365 görüntüleme
Alevi Sohbet Odaları

Alevi Sohbet Odaları

Alevi Sohbet Odaları başlığıyla sizlere sunmuş olduğum kanalları ve içerisinde neler olup bittiği hakkında kısaca bilgiler vereceğim. Sizlere Alevi sohbet odaları ve hakkında kısaca bilgiler vermeye başlayabilirim.

Makaleme başlamadan önce sizlere öncelikle sohbet siteleri hakkında genel bilgiler vereyim. Sohbet ve Chat siteleri yabancı ülkeleri bilmem lakin ülkemizde ilk olarak bin dokuz yüz doksan altı yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları barındırmaktadır.

Üstelik sadece şehir sohbet odaları ile sınırlı kalmıyor. Ülkemizde bulunan Karadeniz, Akdeniz ve Ege bölgesinin sohbet odaları ve hatta farklı ülkelerinde sohbet odaları barınmaktadır. Farklı ülkelerin sohbet odaları sitemiz içinde barınma sebebi ise yabancı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımız olmaktadır.

Farklı ülkelerde yaşayan gurbetçi kullanıcılarımızın bizleri çok sık tercih etmesinden dolayı sitemiz her zaman yurt dışı girişlerine açık tutulmaktadır. Yukarıda ki satırda da belirttiğim gibi her ilin, her bölgenin ve her ülkenin sohbet odaları olduğu gibi Alevi sohbet odaları bulunmaktadır.

alevi sohbet

alevi sohbet

Alevi sohbet odaları içerisinde sadece bir il, bir bölge yada bir ülkeden kullanıcılar bulunmuyor. Türkiye’nin 81 ilinden olduğu gibi dünyanın da çeşitli ülkelerinden bay/bayan kullanıcılar bulunuyor. Alevi sohbet odaları içerisine girmeniz için illaki Alevi olmanız gerekmiyor.

Üstüne basarak yukarıda ki satırda belirttiğim gibi Alevi sohbet odaları içerisinde sadece Aleviler olmuyor. Bundan dolayı Alevi sohbet odaları içerisine girmem için Alevi olmam gerekiyor mu gibi düşünceler aklınıza gelmesin. Alevi sohbet odaları herkesin girebileceği gibi kurulmuş ve açılmıştır.

Sohbet odaları içerisinde kesinlikle ırkçılığın olmadığını bilmenizi isteriz. Sitemizin makalelerinde de sıklıkla Irkçılığa Hayır sloganı paylaşmaktayız. Hangi il, hangi bölge ve hangi ülkeden olduğunuzun kesinlikle önemi yoktur. Hangi ilden, hangi bölgeden ve hangi ülkeden olursanız olun sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Alevi Chat Siteleri

Her sohbet siteleri içerisinde olduğu gibi bizim de sohbet sitemizde bazı olmazsa olmaz kurallarımız elbette bulunuyor. Sohbet sitemizin olmazsa olmaz kurallarından biri ise yaş sınırlaması olmaktadır. Sitemizin yaş sınırlaması ise 18 yaş olmaktadır.

Mobilci.net sohbet odaları içerisine girmeniz için hangi ilden, hangi bölgeden ve hangi ülkeden olduğunuzun önemi yoktur. Lakin mobilci.net sohbet odaları içerisine girmeniz için kesinlikle 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Sohbet sitemiz içerisinde bulunan tüm kullanıcılarımız da 18 yaşından büyük yetişkinler olmaktadır.

Alevi kullanıcıların olduğu kadar kendilerine Alevi arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız da arama motorlarında Alevi sohbet odaları veya Alevi chat siteleri olarak yazıp aramaktalar. Arama motorlarında yani Google de Alevi sohbet veya Alevi Chat siteleri olarak yazıp arayışa geçen kullanıcılarımızın karşılarına birden çok farklı sohbet siteleri çıkacaktır.

Google de kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri içerisinde özel olarak Alevi sohbet odaları barındıran siteler olacaktır. Google de kullanıcılarımızın karşılarına çıkacak olan farklı sohbet siteleri arasında içinde özel olarak Alevi sohbet odaları barındıran sitelerden biri ise mobilci.net sohbet odaları olmaktadır.

Mobilci.net sohbet odaları kurulduğu günden bu yana içerisinde ülkemizin 81 ilinin şehir sohbet odaları ve farklı ülkelerin sohbet odaları barındırdığı gibi Alevi sohbet odaları da barındırmaktadır. Üstelik mobilci.net sohbet odaları kurulduğu günden bu yana ülkemize olduğu gibi farklı ülkelere de bedava sohbet odaları sağlamaktadır.

Bu sebepten dolayı mobilci.net sohbet sitesi ülkemizde olduğu gibi farklı ülkelerde de kullanıcıları tarafından Güvenilir sohbet siteleri olarak tescillenmiştir. Arama motorlarında yani Google de sohbet ile alakalı arayışa geçen kullanıcılarımız karşılarında mobilci.net sohbet sitesini gördüklerinde ilk tercihleri olmaktadır.

Mobil Alevi Sohbet Odaları

Mobil Alevi sohbet odaları olarak arama motorlarında yani Google de arayışa geçen kullanıcılarımız akıllı cep telefonları ile Alevi sohbet odaları içerisine girmek isteyenler olmaktadır.

Akıllı cep telefonlarına sizlerinde bildiği üzere ülkemizde ve dünyada mobil adı verilmiştir. Bundan dolayı akıllı cep telefonları ile herhangi bir sohbet odaları içerisine girmek isteyenler mobil eki kullanarak arayışa girmekteler.

Mobil sohbet odaları ve mobil Chat odaları olarak sizlere tanıtılan kanallar aslında normal sohbet siteleri olmaktadır. Normal sohbet siteleri mobil uyuma geçtiği vakit kullanıcılarına mobil uyumlu siteler yerine mobil sohbet ve mobil Chat odaları olarak tanıtılmaktadır.

Şu Konular belki ilginizi çeke bilir :


Radyolu Sohbet Odalarımız

Konuya henüz yorum yapılmadı.

    Bir yanıt yazın

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir