Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Kurallar
Kurallar

Mobilci.Net’e katılarak aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz:

  • Güvenlikle ilgili ipuçlarımızı okudunuz ve anladınız .
  • IP adresinizi ve sohbetinizi kaydedebilir ve transkriptleri süresiz olarak saklayabiliriz.
  • En az 18 yaşındasın.
  • Kötüye kullanım, aşağıdakilerden herhangi birini içerir: Diğer kullanıcıların taciz edilmesi, Gizliliğin İstilası, Pornografi, Hakaret, İftira veya İftira, Her Türlü Suç, Sohbetin temel konusunu kötüleyen argümanlar, Dini veya din karşıtı Rızalar, Irkçılık, Şiddet , Dolandırıcılık, İngilizce dışındaki dillerin sürekli kullanılması, kasıtlı olarak yanlış bölüme gönderilmesi, birden fazla takma ada sahip olması ve başkaları tarafından zaten kullanılan takma adların kullanılması (sahtekarlar).
  • Başkalarının kişisel bilgilerini izinsiz yayınlamayacaksınız.
  • Mobilci bu siteyi ücretsiz olarak sağlar ve sitenin kullanımından kaynaklanan herhangi bir öğeyi gözden geçirme veya tarama sorumluluğu üstlenmez. Mobilci, herhangi bir gönderi içeriği için hiçbir yükümlülük veya sorumluluk kabul etmez. Bu site, açık veya zımni hiçbir garanti verilmeksizin sağlanmaktadır. Her kullanıcı kullanım kurallarına uymaktan sorumludur.
  • Mobilci, gönderilerin doğruluğuna ilişkin açık veya zımni her türlü garantiyi açıkça reddeder ve satıla bilirlik veya belirli bir amaca veya kullanıma uygunlukla ilgili açık veya zımni her türlü garantiyi özellikle reddeder. Mobilci, hizmette yer alan herhangi bir bilginin doğruluğu, herhangi bir gönderi içeriği veya herhangi bir gönderiye dayalı olarak gerçekleştirilen herhangi bir işlem için hiçbir sorumluluk kabul etmez.
  • Mobilci, kâr kaybı veya cezai veya sonuç olarak ortaya çıkan zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, üçüncü şahıs iddiaları veya herhangi bir mahiyetteki kayıplardan herhangi bir başka şahsa veya herhangi bir üçüncü şahsa karşı sorumlu olmayacaktır.
  • Mobilci, herhangi bir zamanda herhangi bir gönderiyi kaldırma, herhangi bir kullanıcıyı veya herhangi bir kullanıcı tarafından yapılan gönderileri engelleme ve bu hizmeti herhangi bir uyarıda bulunmadan değiştirme veya durdurma hakkını saklı tutar.