Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Kocaeli Sohbet Kocaeli Sohbet Odaları
0 Yorum
108 okunma görüntüleme
Kocaeli Sohbet Odaları

Kocaeli Sohbet Odaları

Kocaeli Sohbet Odaları içerisinde binlerce Kocaeli ilinden kullanıcılar Ücretsiz Sohbet ediyor ve kendilerine arkadaş arıyor. Bildiğiniz gibi İstanbul ülkemizin vazgeçilmez şehridir ve hatta eskilerden kalan bir söz vardır. ” İstanbul’un taşı toprağı altındır.” Sözü de İstanbul’un vazgeçilmezliğini öne sürüyor. Kocaeli ise İstanbul iline sınır il olması sebebiyle haddinden fazla talep görüyor.

İstanbul ilimizin nüfusu yüksek olması sebebiyle İstanbul ilinden sıklıkla kullanıcılar Kocaeli Sohbet Odaları içerisine arkadaş aramak için giriyor. Kocaeli Sohbet Odaları içerisinde İstanbul ilinden olduğu gibi ülkemizin 81 il ve hatta ilçelerinden kullanıcı girişleri oluyor. Fakat Kocaeli Sohbet Odaları arasına kendilerine arkadaş bulmak için gelen kullanıcılarımızın çoğu hep Kocaeli sınırında veya yakınında ki illerden oluyor.

İstanbul ilimizi sınır olarak gösterdiğimiz gibi birde diğer yanı olan Sakarya ilimiz var. Sakarya ile Kocaeli her ne kadar anlaşamasa da birbirleri arasında ki Sohbet Odaları içerisinde baya sık görünüyor. Mesafenin çok kısa olması ve ulaşımın çok kolay olmasından dolayı insanlar rahatlıkla gidip gelebiliyorlar. Kocaeli ve Sakarya arasın kendi aracınız olduğunda yarım saat arası ortalama sürüyor.

İnsanlar birbirlerinin arasında ki Sohbet Odaları içerisinde tanıştıkları eş, dost ve arkadaşlar ile buluşup görüşmeleri çok basit oluyor. Peki Kocaeli Sohbet Odaları içerisinde Sohbet‘e başlamadan önce sizlere Kocaeli hakkında biraz bilgiler verelim.

Kocaeli Hakkında

Kocaeli, Türkiye’nin bir ili ve en kalabalık onuncu şehridir. Şehir, ülkenin en büyük sanayi ve ticaret kentlerinden biridir. Kocaeli; SEGE-2011 sıralamasına göre İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra en gelişmiş şehirdir. 2021 itibarıyla 1.997.258 kişilik nüfusa sahiptir. Adını 1320 yılında İzmit yöresini fetheden Akça Koca’dan almaktadır. İstanbul, Bursa, Sakarya, Yalova illeriyle komşudur.

Nüfus

Güncel Nüfus Değerleri TÜİK 4 Şubat 2021 verileri

Koceli il nüfusu: 1.997.258 (2020 sonu). İlin yüz ölçümü 3.397  km2‘dir. İlde  km2‘ye 588 kişi düşmektedir. (Yoğunluğun en fazla olduğu ilçe: 9.339 kişi ile Darıca’dır)

İlde yıllık nüfus artış oranı %2,26 olmuştur. Nüfus artış oranı en yüksek ve en düşük ilçeler: Başiskele (%5,81)- İzmit (-% 0,57). İzmit dışında bütün ilçelerde nüfus artmıştır.

04 Şubat 2021 TÜİK verilerine göre 12 İlçe ve belediye, bu belediyelerde toplam 472 mahalle bulunmaktadır.

Nüfusunu bilelim ki Sohbet Odaları içerisinde kaç kişi ve kimler olacak önceden bilelim 🙂

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0:00
Çalan :